МВФ надав Білорусі кредит

МВФ схвалив виділення Білорусі кредиту.

Виконавча рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) схвалила виділення Білорусі кредиту у розмірі 2,46 млрд дол., передає Reuters. Перший транш кредиту у розмірі 788 млн дол. буде виділений негайно, решта коштів перераховуватиметься відповідно до щоквартальних звітыв білоруського уряду.

31 грудня 2008 р. МВФ і влада Білорусі остаточно узгодили всі умови кредиту. У даний час Білорусь переживає не найпростіший період: економіка з хорошими темпами зростання, відміченими в останні роки, зараз проявляє ознаки "перегрітості" і відчуває згубний вплив світової фінансової кризи, відзначив французький економіст Домінік Стросс-Кан, обраний новим директором-розпорядником МВФ.

Проте, додав він, серйозні заходи, яких вживає Мінськ з метою виправлення поточної ситуації і заощадження резервів, демонструють, що Білорусь гідна отримати кредит, на 420% вище за її квоту в рамках МВФ. Кредит у сукупності з програмою дій від МВФ повинен допомогти країні захистити найбільш вразливі місця і мінімізувати зовнішні дії.

Читайте також:
МВФ дав Україні кредит на два роки
Домовились: МВФ дасть Україні 16,5 млрд. доларів
"Газпром" знизив ціну на газ для Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: