МВФ нагадав Україні про обіцянки – пенсійну реформу та ціни на газ

За словами глави Європейського департаменту МВФ Антоніо Боргеса, як тільки Україна виконає обіцянки, фонд продовжить виділення грошей.

Міжнародний валютний фонд продовжить виділення грошей Україні після проведення пенсійної реформи і підвищення ціни на газ. Про це заявив глава Європейського департаменту МВФ Антоніо Боргес під час зустрічі МВФ і Світового банку.

"Ми активно співпрацюємо з українським урядом. Але й виклики досить серйозні. Найбільші проблеми у сфері податків і фінансів", - зазначив Боргес.

За його словами, фонд хоче, щоб країна виконувала свої зобов'язання: проводила пенсійну реформу і підвищувала ціни на газ.

"Як тільки це відбудеться - ми продовжимо виділення грошей", - додав Боргес.

Нагадаємо, Україна розраховує отримати транш МВФ у розмірі 1,5 млрд дол. у червні 2011 року за підсумками роботи в Києві місії Фонду з 10 по 20 травня. Про це повідомляв директор департаменту управління державним боргом та міжнародного співробітництва Міністерства фінансів Сергій Макацарія.

Раніше закордонні і українські експерти висловили спільну думку про те, що Україна не виконала умови МВФ, тому найближчими місяцями черговий транш кредиту не надійде.

Читайте також:

В уряді винайшли спосіб погасити борги перед МВФ

В МВФ розповіли, чому Україна відстала держава

Азаров: Україна може обійтися без кредиту МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: