МВФ наступного тижня перевірить виконання Україною умов кредитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місія Міжнародного валютного фонду їде до України.

Місія Міжнародного валютного фонду 21 травня розпочне роботу в Україні для оцінювання виконання поточної програми співробітництва з фондом stand-by.

Про це 16 травня пише "Інтерфакс-Україна".

Глава представництва фонду в Україні Йоста Люнгман зазначила журналістам у кулуарах конференції Ukraine: Game of Trones. Final Season, організованої компанією Concord Capital, у Києві в четвер, що місія прибуде до Києва наступного вівторка і планує працювати в Україні два тижні.

Серед основних питань він виокремив ухвалення нового закону про відповідальність за незаконне збагачення у зв'язку зі скасуванням попередньої редакції Конституційним судом у лютому цього року.

Нагадаємо, 18 грудня Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила програму допомоги stand-by для України. Програма розрахована на 14 місяців, її загальний обсяг складе 3,9 млрд доларів США. Перший транш у розмірі 1,4 млрд доларів Україна отримала в кінці грудня.

Передбачається, що програма stand-by допоможе Україні підтримувати макростабільність в період проведення президентських і парламентських виборів у 2019 році, коли у країні очікуються пікові виплати за зовнішнім боргом.

ВідеоУкраїна має всі шанси вчасно отримати другий транш від МВФ

Україна вчасно отримає другий транш від МВФ, якщо Верховна Рада, Кабмін та новий президент домовляться і вчасно ухвалять усі реформи, що їх потребує підписаний з МВФ меморандум. Про це у Вашингтоні заявила віце-прем'єр міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе.  

Україна має всі шанси вчасно отримати другий транш від МВФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції