МВФ не вимагає перегляду бюджету

Прем’єр-міністр Тимошенко повідомила, що МВФ не вимагає перегляду бюджету для отримання другого траншу.


Тимошенко заявила, що Міжнародний валютний фонд не вимагає перегляду макроекономічних показників бюджету для отримання другого траншу кредиту.

"Зараз таких умов немає. Я переконана, що все буде добре і ми отримаємо другий транш", - сказала прем'єр.

Говорячи про декларацію до МВФ, вона заявила, що така декларація - "стандартний документ" для отримання другого траншу кредиту.

Як повідомлялося, сьогодні, 18 лютого, Тимошенко закликала президента Віктора Ющенка і голову Верховної ради Володимира Литвина підписати спільне звернення до керівництва Міжнародного валютного фонду про готовність до співпраці й реформування економіки.

Зазначимо, що місія МВФ прогнозує падіння ВВП в Україні цього року на 8%, повідомив в.о. міністра фінансів Ігор Уманський.

"Місія МВФ торкнулася питання щодо макроекономічної моделі. Не озвучувалося жодної цифри, жодного прогнозу, був визначений коридор", - сказав він. Він підтвердив, що цей коридор, озвучений місією, становить 8%. Це прогнозні показники МВФ, якщо уряд України не вживатиме заходів, зазначив Уманський.

Напередодні перший заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак висловив думку, що уряд не оприлюднив показник ВВП за січень 2009 року, щоб уникнути внесення змін до держбюджету.


Читайте також:

Тимошенко закликала написати "звернення трьох" до МВФ

Європа постраждає, якщо МВФ не надасть грошей Україні

Україна засекретила стан економіки

ВідеоМВФ не вимагає перегляду бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: