МВФ незадоволений українською інфляцією

Голова представництва МВФ зазначив, що будь-яка нестабільність в економіці призводить до зниження прибутковості інвестиційних проектів і зниження економічної активності.

Міжнародний валютний фонд вважає макроекономічну стабільність в Україні необхідною умовою для припливу інвестицій та економічного зростання, чому може перешкодити інфляція понад 10% на рік.

Про це повідомив голова представництва МВФ в Україні Макс Альєр у ході Українського інвестиційного форуму.

"Для тих, хто займається інвестиціями, найфундаментальніша річ - це макроекономічна стабільність... Для того, щоб було зростання в економіці, також важлива макроекономічна стабільність", - сказав він.

"Важко для інвесторів щось робити, коли інфляція перевищує 10% (на рік) і є прогнози, що вона зростатиме. Як тоді можна планувати інвестиції на 2-3-4 роки, якщо така волатильність ринку?" - сказав він.

Також голова представництва МВФ зазначив, що будь-яка нестабільність в економіці призводить до зниження прибутковості інвестиційних проектів і зниження економічної активності.

Згідно з прогнозами уряду, в 2010 інфляція становитиме не більше 10%.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Азарову проаналізувати ситуацію на споживчому ринку і розробити план невідкладних заходів щодо уповільнення темпів зростання інфляції до 1 листопада.

Показник вересневої інфляції був максимальним для цього місяця з 1998 року.

А Міністерство економіки прогнозує інфляцію 1,5-1,6% за підсумками жовтня.

Читайте також:

Азаров переконує в падінні інфляції

Уряд прогнозує уповільнення інфляції у жовтні

Український бізнес чекає на прискорення інфляції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: