Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МВФ очікує від України стрімкого економічного зростання і підвищення рівня життя – Лагард

Для цього офіційному Києву рекомендують прискорити реформи.

Міжнародний валютний фонд налаштований підтримувати економічний поступ України та чекає на стрімке економічне зростання в ній. Про це заявила директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард після зустрічі з президентом Петром Порошенком у Давосі, повідомляє УНІАН.

У заяві керівника Фонду зустріч з Порошенком названо "конструктивною". Також у тексті міститься заклик до прискорення реформ і підвищення рівня життя українців.

ВідеоРада директорів МВФ затвердила нову програму для України

До 25 грудня Україна має отримати від МВФ 1,4 мільярда доларів. Напередодні Рада директорів Міжнародного валютного фонду затвердила нову 14-місячну програму для України "стенд-бай". Вона замінює попередню програму розширеного фінансування. Обсяг нової програми - 3,9 мільярда. 

Рада директорів МВФ затвердила нову програму для України

"Я підтвердила, що МВФ готовий і надалі підтримувати Україну разом з іншими міжнародними партнерами в її зусиллях щодо проведення реформ під керівництвом президента Порошенка. Я також підкреслила нагальну необхідність для України прискорити реформи і перейти до більш стрімкого зростання, яке необхідне для підвищення рівня життя громадян", - зауважила Лагард.

Як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд вимагає від України 2019 року проводити послідовну політику на збереження макроекономічної стабільності та реалізації реформ. Про це 16 січня заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгмана під час зустрічі в Національному банку України.

Зростання економіки (МВФ)
Зростання економіки (МВФ)

Залиште свій коментар

Вибір редакції