МВФ побоюється, щоб Україна не додрукувала грошей до бюджету

Керівник МВФ підкреслив неприйнятність фінансування дефіциту бюджету за рахунок прямої емісії або авансового перерахунку перевищення доходів над витратами Нацбанку.

Керівництво МВФ занепокоєно ініціативами, які можуть призвести до зменшення надходжень державного бюджету або надмірного зростання його витрат, які останнім часом приймаються парламентом.

Про це йшла мова під час телефонної розмови президента Віктора Ющенка з директором-розпорядником міжнародного валютного фонду Домініком Стросс-Каном, повідомляє прес-служба голови держави.

Президент висловив подяку за співпрацю між МВФ та Україною та запевнив, що Україна готова виконати домовленості, зафіксовані в листі про наміри - документі, що підписується українською стороною для здійснення другого перегляду програми з МВФ.

Керівник МВФ підкреслив, що в існуючій економічній ситуації Україні терміново потрібні реформи.

На його думку, ключові такі реформи містяться у переліку попередніх заходів, що є складовою частиною листа про наміри.

Також Стросс-Кан підкреслив неприйнятність фінансування дефіциту бюджету за рахунок прямої емісії або авансового перерахунку перевищення доходів над витратами Нацбанку.

Ющенко погодився із співрозмовником, зазначивши, що отримання траншу МВФ не сприятиме швидкому подоланню кризи Україною без проведення швидких реформ і тому він скористається своїми повноваженнями для того, щоб необхідні зміни на рівні законодавчих та підзаконних актів були здійснені.

Читайте також:

Ющенко зробить все, щоб виконати обіцянки, дані МВФ

МВФ покращив прогноз інфляції в Україні

МВФ надасть Україні 3,3 млрд доларів

Кабмін затвердив "лист намірів" до МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: