МВФ поліпшив прогноз розвитку світової економіки

Міжнародний валютний фонд вважає, що наступного року ВВП світу зросте на 3%, а економіка відновиться набагато швидше, ніж очікувалося.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) опублікує покращений прогноз зростання світової економіки на засіданні в Стамбулі 1 жовтня.

ВВП світу зросте в 2010 році на 3,1%, а не на 2,5%, як очікувалося раніше, пише німецька газета Handelsblatt з посиланням на інформовані джерела.

Світова економіка відновлюється після фінансової кризи та рецесії швидше, ніж очікували експерти. У 2009 році світовий ВВП скоротиться всього на 1,1%, а не на 1,4%, вказані в попередньому прогнозі.

Раніше Міжнародний валютний фонд переглянув прогноз падіння зростання світового ВВП у 2009 році до 1,3% з 1,4%.

Однак оцінка економічного розвитку США в 2009 році була знижена - до -2,9% з -2,6%. МВФ вважає, що, тим не менш, у наступному році ВВП США виросте сильніше, ніж очікувалося раніше - на 1,2% замість 0,8%.

Перспективи економічного зростання в єврозоні також трохи покращилися, на думку фонду. МВФ підвищив прогноз зростання ВВП в регіоні в 2009 році до -4,2% з -4,8%.

Нагадаємо, керівник Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан у ході телемосту з учасниками 6-го саміту Ялтинської європейської стратегії заявив, що пік світової фінансової кризи вже позаду.

За його прогнозами, у глобальних масштабах відновлення світової економіки почнеться в першій половині 2010 року, можливо, для деяких окремих країн раніше.

Читайте також:

Україна "проїдає" кредити МВФ

МВФ: пік кризи позаду, але зростатиме безробіття

МВФ: Україна може сама вийти з кризи

МВФ запевняє, що другої хвилі кризи не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: