Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МВФ порадив Україні зменшити роль олігархів та держави в економіці

У Фонді наголосили на необхідності боротьби з корупцією.

У Міжнародному валютному фонді заявили, що Україні необхідно зменшити роль держави та олігархів в економіці та продовжувати структурні реформи задля досягнення макроекономічної стабільності.

Про це 7 листопада повідомив представник МВФ Джеррі Райс під час брифінгу у Вашингтоні.

"Ми думаємо, що Україні потрібно досягти успіху у низці структурних реформ. Знову ж таки, важливо покращити урядування та боротьбу з корупцією, а також зменшити роль держави та олігархів, паралельно проводячи фіскальну та монетарну політики, спрямовані на досягнення макроекономічної стабільності", - сказав Райс.

Разом з цим у МВФ підкреслили, що переговори фонду з Україною про нову програму тривають і "немає нічого дивного у тому, що вони тривають так довго".

Водночас Райс наголосив, що вже був досягнутий прогрес в обговоренні фіскальної і грошово-кредитної політики і ключових заходів щодо реформування, захисту незалежності центрального банку і фінансової стабільності. За його словами, докладається максимум зусиль для мінімізації вартості банківських банкрутств для платників податків, верховенства права і боротьби з корупцією.

Чергова оціночна місія МВФ працювала в Києві 12-26 вересня. За підсумками місії в МВФ заявили, що обговорення нової трирічної програми розширеного фінансування для України продовжиться в найближчі тижні. У Нацбанку України оцінювали потенційний обсяг нової програми в 5-10 мільярдів доларів і прогнозували отримання перших двох мільярдів до кінця року.

The Wall Street Journal, посилаючись на власні джерела, повідомив, що МВФ нібито призупинив фінансову допомогу Україні через занепокоєння, що президент Володимир Зеленський не зможе відшкодувати мільярди доларів з "розграбованих банків"

Своєю чергою прем'єр-міністр Олексій Гончарук спростував інформацію про замороження фіндопомоги МВФ, і назвав це "маніпуляцією".

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції