Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МВФ прогнозує значне зростання ВВП України

Темп може збільшитися у 2020 році до понад 4,4%.

Міжнародний валютний фонд спрогнозував значне зростання реального ВВП України протягом наступних двох років, яке, згідно з аналізом експертів Фонду, може збільшитися з нинішніх 3,447% до 4,433% у 2020 році.

Про це йдеться у прес-релізі МВФ про рішення Виконавчої ради фонду щодо затвердження нової програми кредитування Stand-by для України, - повідомляє Укрінформ

Так, за підсумками 2018 року, зростання реального ВВП України очікується на рівні 3,447% проти 3,5%, прогнозованих Фондом у жовтні.

Але, за новими даними, цей показник прогнозується в 2019 році на рівні 3,916%, а також 4,433% у 2020-му. Це значно відрізняється від жовтневого огляду, в якому аналітики Фонду визначили тенденцію падіння ВВП України до рівня 2,7% наступного року.

ВідеоНБУ очікує в грудні отримати щонайменше 1,4 мільярда доларів від МВФ

Коли і скільки виділять - вирішуватимуть у Вашингтоні 18 грудня. Це буде перший транш нової програми резервної підтримки "стенд-бай". Обсяг нової програми 3,9 мільярдів. На цю суму Україна отримує гарантію. За потреби - може частково чи повністю суму отримати. 

НБУ очікує в грудні отримати щонайменше 1,4 мільярда доларів від МВФ

Нагадаємо, що раніше МВФ схвалив програму допомоги Україні на 3,9 млрд доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції