МВФ розгляне питання виділення траншу Україні 30 листопада

Транш Міжнародного валютного фонду не затримується. Офіційної позиції і заяв з боку МВФ щодо затримки чи припинення програми на сьогодні немає.

Уряд сподівається, що вже 30 листопада рада директорів Міжнародного валютного фонду розгляне питання виділення Україні наступного траншу. Про це 11 листопада перед засіданням Кабінету міністрів України заявив виконуючий обов'язки міністра фінансів Ігор Уманський, інформує офіційний сайт Юлії Тимошенко.

"Транш Міжнародного валютного фонду не затримується. Офіційної позиції і заяв з боку МВФ щодо затримки чи припинення програми на сьогодні немає. Тому зараз ми у нормальному робочому процесі. З одного боку – перегляд програми, а з другого – узгодження тексту листа про наміри. Планове засідання МВФ щодо України було призначене на 30 листопада", - сказав він.

Нагадаємо, 10 листопада віце-прем'єр з питань європейської інтеграції Григорій Немиря заявив, що "уряд зацікавлений, щоб наступний транш МВФ був наданий якомога швидше". "Якщо ми досягнемо компромісу всередині країни і узгодимо позиції з МВФ, то через два тижні може відбутися засідання ради директорів МВФ. Найраніше це може бути кінець листопада або перша декада грудня".

Читайте також:

Уряд: МВФ не відмовлявся від співпраці з Україною

МВФ перервав співпрацю з Україною до президентських виборів

МВФ назвав умови для подальшого кредитування України

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: