МВФ сподівається на швидке поновлення кредитування України

Глава МВФ висловив впевненість, що призупинене на час проведення виборів в Україні кредитування, буде невдовзі відновлене.

Глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домінік Стросс-Кан висловив надію на швидке відновлення програми кредитування України.

"Перша частина програми пройшла успішно. Наша допомога була тимчасово призупинена на період виборів. Сподіваюся, ми відновимо (кредитування) досить скоро", - заявив Д.Стросс-Кан під час виступу у Варшавській школі економіки.

МВФ в листопаді 2008 році схвалив програму stand-by для України на 17 млрд доларів, з яких трьома траншами було виділено близько 11 млрд доларів. Перерахування четвертого траншу було відхилено в кінці 2009 р. Після президентських виборів, на яких переміг Віктор Янукович, МВФ погодився відновити переговори з Україною за програмою stand-by. 24 березня місія МВФ розпочала візит до Києва для консультацій з українською владою.

Додамо, що минулого тижня перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова повідомила, що МВФ готовий розглянути можливість продовження співпраці з Україною, коли країна "покаже ефективний план реформ". За її словами, МВФ орієнтує українську владу на бюджетний дефіцит на рівні близько 6%.

А в п'ятницю, 26 березня, прем'єр-міністр Азаров розповів, що Кабінет міністрів виступає за розробку нової програми співпраці з МВФ, яка повинна бути реалізована після нинішньої stand-by і направлена на підтримку економічних реформ в країні. За його словами, зараз розглядаються два можливі варіанти: продовження співпраці в рамках старої програми і розробка нової.

Читайте також:

Україна розробить нову програму співпраці з МВФ

МВФ видасть Білорусі останній транш кредиту

МВФ не дасть Україні кредит, доки дефіцит бюджету не скоротиться вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: