МВФ спростував інформацію про відновлення співпраці з Україною

У фонді спростували заяву уряду про повернення своєї місії до України та відновлення пеерговорів щодо надання кількох мільярдів антикризового кредиту.

Представництво Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні не підтвердило інформацію українського Мінфіну про відновлення роботи місії фонду, що розглядатиме питання надання нового кредиту, в нашій країні на початку березня.

Так постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр прокоментував заяву в.о. міністра фінансів Ігоря Уманського про те, що технічна місія приїде до України 7 березня. За словами представника фонду, зараз жоден час приїзду місії не планується.

"Якщо буде ухвалено рішення про приїзд місії МВФ до Києва, представництво МВФ в Україні обов`язково повідомить про це", – наголосив Альєр.

Нагадаємо, МВФ призупинив співпрацю з Україною минулого року через політичну нестабільність і  президентські вибори. Сторони не змогли домовитися про виділення четвертого траншу фонду в розмірі 3,8 мільярда доларів.

Фонд у листопаді 2008 року ухвалив рішення про надання Україні дворічної програми кредитування stand-by на суму близько 16,4 мільярда доларів. З початку 2008 року Україна одержала вже три транші на загальну суму 12 мільярдів доларів.

Переговори про четвертий транш МВФ припинив наприкінці жовтня минулого року. Пізніше фонд заявив про можливість відновлення роботи в Україні після формування консолідованої позиції української влади в питанні реалізації антикризових заходів і ухвалення держбюджету-2010.

Читайте також:

МВФ вважає, що Україні вистачить власних коштів

Державний борг України за рік виріс на 60%

ЄС: Україна повинна терміново повернутися до співпраці з МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: