МВФ видасть Білорусі останній транш кредиту

Білорусь отримає останній транш кредиту МВФ - 700 млн дол - наступного тижня, оскільки інспектори фонду задоволені роботою білоруської влади.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) затвердила завершення фінального огляду програми stand-by в Білорусі і виділила їй останній транш на суму в 700 мільйонів доларів у рамках діючої програми на 3,6 млрд доларів.

"Вже є позитивне рішення про схвалення радою директорів МВФ фінального, четвертого огляду програми stand-by і виділення Білорусі останнього траншу кредиту", - повідомила постійний представник МВФ у Білорусії Наталя Колядін.

Влада Білорусі вже висловила готовність виконати передбачені в рамках листа про наміри зобов'язання.

За словами представника фонду, в рамках четвертого огляду з урахуванням змін умов імпорту нафти була посилена грошово-кредитна політика, знижений запланований обсяг фінансування держпрограм, зроблено деяке ослаблення валютного курсу "як засіб адаптації до підвищення цін на нафту".

Нагадаємо, місія МВФ, що працювала в Мінську 3-16 лютого досягла угоди з владою Білорусі про завершення фінального огляду і підтвердила, що влада країни за станом на кінець грудня минулого року виконала всі заплановані критерії програми та структурні перетворення.

Білорусь реалізує з МВФ програму стабілізації платіжного балансу, яка підтримується кредитом stand-by на 3,6 млрд доларів. Період дії програми - з січня 2009 по квітень 2010 року. На початок 2010 року МВФ виділив Білорусі майже 2,9 млрд доларів.

Читайте також:

Держборг Білорусії за рік виріс удвічі

Світовий банк виділив Білорусі 200 млн

МВФ дав Білорусі 700 млн доларів кредиту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: