МВФ відновить співпрацю з Україною 7 березня

Мінфін очікує на прибуття технічної місії МВФ, яка ініціює відновлення переговорів про надання Україні кредитів.

Технічна місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) приїде до Києва 7 березня. Про це журналістам 24 лютого повідомив в.о. міністра фінансів Ігор Уманський.

Уманський також нагадав, що завдання технічної місії МВФ - підготовка тексту нового меморандуму між МВФ та українською владою, а також підготовка до приїзду основної місії фонду, від якої вже залежатиме рішення про виділення позикових коштів від МВФ.

Нагадаємо, МВФ восени 2008 року ухвалив рішення про виділення Україні кредитів у рамках програми stand-by у розмірі близько 17 мільярдів доларів. За 2009 рік Київ уже отримав три транші на загальну суму майже 11 мільярдів доларів.

Виділення четвертого траншу кредиту МВФ у розмірі 3,8 млрд доларів було заплановано на листопад 2009 року, однак місія Фонду заморозила співпрацю з Україною через нескоординовану позицію української влади в питанні антикризової діяльності.

Напередодні нового року Фонд також відхилив прохання України про надання екстреного додаткового фінансування в обсязі 2 мільярдів доларів. Це рішення було обґрунтоване невиконанням Україною зобов'язань у рамках ухваленої разом із Фондом програми.

Читайте також:

МВФ вважає, що Україні вистачить власних коштів

ЄС: Україна повинна терміново повернутися до співпраці з МВФ

Нацбанк попросив МВФ не лякати світ Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: