МВФ відновлює активну стадію переговорів щодо кредиту Україні

У США відбулися переговори Лагард і Гонтаревої.

Найближчим часом в Україні відновить свою роботу місія Міжнародного валютного фонду. Переговори з найбільшим кредитором країни переведуть в активнішу стадію, аби отримати черговий транш кредиту, який Київ чекав ще на початку 2016 року.

Таким є результат переговорів у США голови Нацбанку України Валерії Гонтаревої та директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард. Зустріч відбулася в рамках щорічних зборів Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

"Під час зустрічі Валерія Гонтарева наголосила на першочерговості для України реалізації реформ, які передбачені програмою співпраці з МВФ. Зі свого боку Крістін Лагард відзначила готовність Фонду продовжувати підтримку нашої держави на шляху економічних перетворень, а також повідомила про відвідання найближчим часом України місією МВФ", - повідомили в українському посольстві в США.

Гонтарева, Лагард
Посольство України в США
Під час зустрічі Лагард і Гонтаревої

Нагадаємо, програму кредитування "заморозили" через політичну кризу в Україні. МВФ чекав формування нового уряду. Тепер після його затвердження готовий відновити економічну співпрацю. Чергові два транші мають скласти по 1,7 млрд доларів кожен.

Кілька днів тому МВФ офіційно заявив, що готовий співпрацювати із Кабміном Гройсмана.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: