МВФ вимагає, щоб Україна виконала вимоги

В банківському секторі країни МВФ буде звертати увагу на виконання планів з рекапіталізації банків до кінця грудня 2010 року.

МВФ підкреслює важливість дотримання України фіскальних вимог програми stand by. Про це повідомив постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр на інвестиційному форумі.

"Як вже відомо, в листопаді очікується прибуття місії МВФ в Україні і в листопаді-грудні відбудеться перший перегляд програми. Ми хотіли б, щоб бюджет країни відповідав фіскальним цілям програми МВФ", - сказав він.

Крім того, додав Альєр, в банківському секторі країни МВФ буде звертати увагу на виконання планів з рекапіталізації банків до кінця грудня 2010 року.

В цілому глава представництва МВФ в Україні вважає, що країна досягла мети щодо стабілізації економіки та фінансової системи, і на даний час можна дивитися на більш амбітну програму.

Так, ключовими напрямами, за його словами, повинні стати макроекономічна стабілізація і проведення реформ.

Як повідомлялося з посиланням на службову записку міністра фінансів Федора Ярошенка на ім'я прем'єра Миколи Азарова, недобір доходів до загального фонду держбюджету України в 2010 році може скласти близько 20 мільярдів гривень.

Це, на думку автора документа, ставить під загрозу виконання програми співпраці з МВФ і може призвести до неотримання країною чергового траншу стабілізаційного кредиту.

Читайте також:

Місія МВФ навідається в Україну наприкінці жовтня

НБУ має намір контролювати фінансові групи України

Азаров: високі ціни – не привід для паніки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: