МВФ вимагає від України почати пенсійну реформу і підвищити ціни на газ

Після виконання Україною попередніх заходів рада директорів до кінця року розгляне питання про завершення перегляду програми і надання Києву чергового кредиту.

До 10 грудня в Україні має бути розпочата пенсійна реформа, введена пеня за борги по послугах ЖКГ і схвалено підвищення ціни газу в квітні 2011 року.

Ігнорування вимог МВФ приведе до того, що уряд не отримає до кінця року 1 млрд доларів на покриття дефіциту бюджету, пише "КоммерсантЪ-Украина" в статті "Шагом транш".

Міжнародний валютний фонд погоджував на рівні експертів питання про перший перегляд програми співпраці з Україною у рамках угоди stand - by. Переговори велися з 3 листопада.

Очікується, що після виконання українською стороною попередніх заходів рада директорів до кінця року розгляне питання про завершення перегляду програми",- сказав глава місії МВФ Танос Арванітіс. Схвалення радою директорів МВФ перегляду меморандуму дозволить Києву отримати другий транш кредиту у розмірі SDR 1 млрд (1,6 млрд доларів), з яких 1 млрд доларів поступить до держбюджету.

МВФ позитивно оцінює очікуване прийняття Податкового кодексу, відмічаючи, що він не вплине на прибутки бюджету в 2011 році. Фонд пропонує зробити акцент на утриманні дефіциту, оптимізації витрат із збереженням важливих інвестиційних проектів і соціальних програм.

Читайте також:

МВФ погодився дати Україні гроші

Регіонали запевнили, що МВФ дасть гроші без проблем

Азаров і МВФ знайшли компроміс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: