МВФ вимагає заборонити підвищення зарплат і пенсій

Міжнародний валютний фонд стурбований ухваленням закону про підвищення соцстандартів і чекає консолідованої підтримки пакету антикризових заходів.

Міжнародний валютний фонд зажадав ветування закону про підвищення соцстандартів. Про це йдеться в заяві МВФ. МВФ також чекає консолідованої підтримки пакету антикризових заходів від президента, уряду і Національного банку України (НБУ).

"Місія чекає, поки підтримка узгодженого пакету заходів економічної політики буде виражена з боку чотирьох високопосадовців, які поставили підписи під програмою, - президента, прем'єр-міністра, міністра фінансів і голови НБУ - включно з наданням гарантій щодо застосування права вето до прийнятого на цьому тижні Верховною радою закону про зростання зарплат і пенсій", - вказується в заяві.

МВФ також зазначає, що економічна і фінансова ситуація в Україні стабілізувалася в результаті дій, які робилися згідно програми. "Для того, щоб закріпити ці досягнення, необхідно буде забезпечити дисципліноване впровадження політики і прийняти корегуючи заходи за деякими напрямами", - додається в заяві.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд стурбований ухваленням закону про підвищення соцстандартів.

Про це заявила голова місії МВФ в Україні Джейла Пазарбазіолу під час зустрічі зі спікером Володимиром Литвиним.

Голова Місії МВФ повідомила, що Фонд "стурбований прийняттям у Верховній Раді закону про підвищення мінімальних соціальних стандартів, оскільки він серйозно ускладнить виконання Державного бюджету в Україні, а показник дефіциту бюджету значно перевищить 8%, що суперечить попереднім домовленостям з МВФ".

У зв’язку з цим спікер Литвин висловися за необхідність визначитися з тим, "як допомогти, як забезпечити виживання найбіднішим людям".

У Секретаріаті президента кажуть, що дефолт України по кредитних зобов'язаннях МВФ буде першим в новітній історії.

Україна обманює МВФ, не виконуючи узяті на себе зобов'язання за кредитом. Про це заявив перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак.

Читайте також:

МВФ схвилювало підвищення зарплати в Україні

МВФ заперечує звинувачення у фінансуванні передвиборчої кампанії Тимошенко

СП зізнався, що Україна банально дурить МВФ

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: