МВФ вирішить долю кредиту для України 28 липня

Рада директорів МВФ розгляне звіт про порушення зобов'язань України в частині надання інформації та рекомендації щодо дозволеного відступу у зв'язку з недотриманням критеріїв виконання.

Запит України на початок нової програми співпраці, підтриманої кредитом stand-by, рада директорів Міжнародного валютного фонду розгляне 28 червня.

Одночасно планується ухвалити рішення про скасування чинної угоди.

Також рада директорів розгляне звіт про порушення зобов'язань України в частині надання інформації (секція 5 статті VIII) та рекомендації щодо дозволеного відступу у зв'язку з недотриманням критеріїв виконання.

Як повідомлялося, уряд України розраховує почати нову програму співпраці з МВФ, підтриману кредитом stand-by в розмірі близько 14,9 млрд доларів, в рамках якої отримати до кінця року 3 млрд доларів.

Нагадаємо, раніше джерело в уряді повідомляло, що Україна розраховує на суттєвий транш кредиту від МВФ, який може сягнути 10 мільярдів доларів. В той же час, віце-прем'єр з питань економіки Сергій Тігіпко заявляв про транш приблизно в 1,5 мільярда доларів.

МВФ восени 2008 року прийняв рішення про виділення Україні кредитів на суму близько 17 млрд доларів у рамках програми stand-by.

За нею було виділено лише три транші (4,5 млрд доларів, 2,8 млрд доларів і 3,3 млрд доларів відповідно).

Останній транш отриманий у серпні 2009 року, після чого кредитне співробітництво було припинене.

Читайте також:

Азаров: цього року Україна отримає 3 мільярди кредиту

Європа виділить Україні 10 мільйонів євро

Україна готова отримати 10 мільярдів від МВФ вже цього року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: