МВФ виступає проти поступок "спрощенцям"

Джерело в міністерстві фінансів зазначило, що МВФ наполягає на тому, щоб заборонити цілому переліку видів діяльності перебувати на "спрощеній" системі.

Міжнародний валютний фонд не підтримує позицію уряду щодо поступкок "спрощенцям", наполягаючи на збереженні попередньої моделі спрощеної системи, представленої в Податковому кодексі, який ветував президент.

"Наприклад, МВФ принципово не погоджується із розширенням сфери спрощеної системи і наполягає на тому, щоб заборонити цілому переліку видів діяльності перебувати на "спрощеній" системі", - розповіло джерело у Мінфіні.

Він наголосив, що таким чином під загрозою опинилася видача другого траншу від міжнародних кредиторів.

Як повідомлялося, 30 листопада президент Віктор Янукович наклав вето на Податковий кодекс, проти якого виступають підприємці.

1 грудня Верховна рада відмовилася ухвалити закон про спрощену систему оподаткування. Проект пропонував скоротити види діяльності, які підпадають під спрощену систему оподаткування, але збільшити суму виручки для "спрощенців".

Так автори пропонували, що для фізичних осіб - підприємців встановлюється ставка єдиного податку у межах 4-20% від мінімальної заробітної плати (при отримані виручки до 500 розмірів мінімальної заробітної плати).

Читайте також:

Депутати провалили закон про "спрощенців"

Рада відмовилась ліквідувати податкову міліцію

Азаров поскаржився, що його Податковий кодекс "замазали чорною фарбою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: