МВФ задоволений встановленням фінансової стабільності в Україні

Місія фонду позитивно оцінює те, що до банківської системи України повертається довіра.

 Місія Міжнародного валютного фонду позитивно оцінює встановлення фінансової стабільності в України. Про це заявив керівник місії МВФ Атанасіос Арванітіс під час зустрічі з прем‘єр-міністром Миколою Азаровим.

"У нас уже відбулось декілька конструктивних зустрічей в уряді. Місія дійсно згодна, що Україна досягла значного прогрессу", - зазначив Арванітіс.

За його словами, фонд позитивно оцінює те, що в Україні встановлюється фінансова стабільність, але потрібно пам’ятати, що минулий рік був досить складним.

"Зараз до банківської системи України повертається довіра, до банківської системи повертаються депозити. Українська економіка відновлюється після кризи і спостерігаються тенденції зростання економіки", - підкреслив Арвантіс.

Керівник місії фонду також відзначив, що необхідними умовами для позитивного розвитку Україна в 2011 році вважає обмеження державних витрат, перехід до автоматичного відшкодування податку на додану вартість відповідно до Податкового кодексу і реалізацію пенсійної реформи.

У свою чергу, Азаров зазначив, що в січні доходи бюджету були більше витрат, перехід на автоматичне відшкодування ПДВ здійснюється за планом, який схвально оцінили самі фахівці місії, а пенсійна реформа зараз активно обговорюється з громадськістю: інститутами громадянського суспільства, науковцями, експертами.

Нагадаємо, раніше керівники місії МВФ вже відзначав, що Україна зробила успіхи у виконанні показників, передбачених програмою "Stand-by".

Читайте також:

Азаров не виключає перегляд умов співпраці з МВФ

Україна пустить чверть доходів на виплату боргів

Бойко: всупереч вимогам МВФ газ для населення не подорожчає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: