МВФ занепокоєний зростанням зовнішнього боргу України

Заступник директора європейського департаменту МВФ Пол Томсен висловив занепокоєння з приводу швидкого зростання зовнішнього боргу України, який, за його словами, зараз становить 40% ВВП.

Міжнародний валютний фонд стурбований зростанням зовнішнього боргу України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Верховної Ради.

У середу, 9 червня, відбулася зустріч голови Ради Володимира Литвина з заступником директора європейського департаменту МВФ Полом Томсеном.

"Томсен висловив занепокоєння з приводу швидкого зростання зовнішнього боргу України, який, за його словами, зараз складає 40% ВВП, що може негативно вплинути на економічні процеси в країні, і висловився за прийняття заходів щодо його скорочення", - сказано в повідомленні.

Литвин відповів, що керівництво України усвідомлює цю проблему.

Він також зазначив, що Україна сподівається на подальшу плідну співпрацю з МВФ.

Нагадаємо, що Україна не має наміру використовувати кошти можливого кредиту МВФ на покриття дефіциту державного бюджету, заявив президент Віктор Янукович.

Нагадаємо, голова місії фонду по Україні Атанасіос Арванітіс і Томсен 9 червня прибули в Україну для зустрічей із владою.

Читайте також:

Янукович обіцяє, що кредитом МВФ дірки в бюджеті не лататимуть

У Київ прибула міссія МВФ для переговорів про кредит

АП: для Україні важливий сам факт продовження співпраці з МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: