МВФ запропонував Україні поновити переговори щодо кредиту

Директор МВФ подзвонив Януковичу й сказав, що Фонд готовий працювати з Україною, тому що країна має великий потенціал.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) готовий до продовження співпраці з Україною, яка передбачає відновлення переговорів про надання кредиту на суму майже 4 мільярди доларів. Про це в ході конференції про перспективи розвитку економіки України повідомив постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр.

"Директор МВФ подзвонив пану Януковичу й сказав, що Фонд готовий працювати з Україною, тому, що ця країна з великим потенціалом. Ми готові до продовження діалогу з Україною", - сказав він.

Альєр назвав однією з важливих умов продовження співпраці МВФ з Україною скорочення дефіциту держбюджету в 2010 році. "Необхідно знизити дефіцит держбюджету (в 2010 році), щоб він не був таким значним, як торік", - сказав Альєр.

Він також висловився за прийняття українською владою заходів зі стабілізації у фінансовому й банківському секторах.

Нагадаємо, МВФ призупинив співпрацю з Україною минулого року через політичну нестабільність і президентські вибори. Сторони не змогли домовитися про виділення четвертого траншу фонду в розмірі 3,8 мільярда доларів.

Фонд у листопаді 2008 року ухвалив рішення про надання Україні дворічної програми кредитування stand-by на суму близько 16,4 мільярда доларів. З початку 2008 року Україна одержала вже три транші на загальну суму 12 мільярдів доларів.

Переговори про четвертий транш МВФ припинив наприкінці жовтня минулого року. Пізніше фонд заявив про можливість відновлення роботи в Україні після формування консолідованої позиції української влади в питанні реалізації антикризових заходів і ухвалення держбюджету-2010.

Читайте також:

У Януковича сподіваються догодити і пенсіонерам, і МВФ

МВФ спростував інформацію про відновлення співпраці з Україною

МВФ вважає, що Україні вистачить власних коштів

Нацбанк попросив МВФ не лякати світ Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: