МВФ збільшив фінансування програми боротьби з кризою

Також була досягнута домовленість встановити перелік кредитних умов для надання додаткових коштів МВФ для здійснення програми.

МВФ збільшив обсяг коштів для використання як допомогу країнам, що постраждали від світової фінансової кризи, до $600 млрд, повідомляє прес-служба МВФ.

"Представники 13 країн - потенційні нові члени програми - погодилися у вівторок приєднатися до 26 нинішніх членів програми і розширити NAB... до рівня в $600 млрд. Також була досягнута домовленість збільшити гнучкість програми, а також встановити перелік кредитних умов для надання додаткових коштів МВФ для здійснення програми", - сказано в повідомленні.

"Сьогоднішнє рішення про збільшення фонду NAB є важливим кроком, що зміцнить ефективність фонду в ділі боротьби з наслідками світової фінансової кризи . Це також укріпить світову фінансову архітектуру", - заявляє в повідомленні глава МВФ Домінік Стросс-Кан.

NAB фактично є угодою про надання кредитних коштів між МВФ і групою країн і інститутів. Кошти, що виділяються фонду членами NAB, використовуються МВФ для боротьби з погіршенням стану світової фінансової системи, а також в особливих ситуаціях, для запобігання краху цієї системи. Раніше планувалося, що обсяг цієї програми складатиме $500 млрд.

Читайте також:

Банкіри: другої хвилі фінансової кризи не буде

Боржникам банків остаточно заборонили виїзд за кордон

В Україні зросла кількість проблемних кредитів

Експерти: гривня впаде ще на 20%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: