МВФ дасть Україні більше грошей

Валютні транші збільшені до 3,2 млрд. доларів у червні-липні і до 3,8 млрд. доларів у листопаді.

Кабмін отримав інформацію від Міжнародного валютного фонду про збільшення валютних траншів до 3,2 млрд. доларів у червні-липні і до 3,8 млрд. доларів у листопаді.

Про це повідомила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на засіданні уряду.

Вона наголосила, що МВФ чекає на поліпшення економічної ситуації в Україні в другому півріччі 2009 року. "І разом з тим у МВФ розуміють, що для цього Україні необхідна більш значна фінансова підтримка, щоб зробити позитивні зміни, що відбуваються, незворотними", - сказала прем'єр.

Як повідомлялося в оприлюдненому 3 червня графіку виділення коштів МВФ, Міжнародний валютний фонд планує виділити Україні четвертий транш кредиту на суму 3,9 млрд. доларів (2,5 млрд. СДР) в листопаді 2009 року за умови успішного завершення третього перегляду програми.

У червні-липні передбачалося надання третього траншу кредиту від МВФ у розмірі 3,3 мільярди доларів.

8 травня рада директорів МВФ схвалила надання Україні другого траншу кредиту за програмою stand by. МВФ також повідомив, що розмір наступного траншу Україні складе близько 3 млрд. доларів, і можливість його видачі обговорюватиметься після 15 червня.

МВФ у листопаді минулого року схвалив для України дворічну програму на загальну суму 16,4 млрд. доларів. Тоді ж фонд виділив Україні перший транш в 4,5 млрд. доларів.

У лютому МВФ призупинив виділення другого траншу, пояснивши це неналежним виконанням нашою країною узгоджених раніше стабілізаційних заходів і відсутністю у української влади узгодженого підходу до подолання кризи.

Читайте також:

МВФ міняє кредит на імена власників українських банків

Кредити МВФ підуть на реабілітацію комерційних структур

МВФ розглядає питання збільшення кредиту Україні

МВФ прогнозує зростання світової економіки наступного року

ВідеоМВФ дасть Україні більше грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: