МВФ змусить Україну звернутися по гроші до Росії

Призупинення виплат з боку Міжнародного валютного фонду, змушує Україну звернутися за кредитом до Росії.

Міжнародний валютний фонд може призупинити виплати кредиту Україні. Це штовхає український уряд у бік Москви і може поглибити ворожнечу між лідерами в Києві.

Про це пише американська газета The Wall Street Journal.

Україні не вдається виконати умови МВФ, за якими їй було надано кредит, і схоже, не отримає наступний транш цього місяця. Такі дані виданню надало джерело, близьке до переговорів уряду з фондом.

Зіштовхнувшись зі скороченням готівки, Київ пішов просити грошей до світових держав. В Москві під час переговорів ішлося про 5 млрд. доларів кредиту для покриття дефіциту бюджету, додає газета.

Видання також нагадує, що прем’єр Юлія Тимошенко повідомила, що її уряд також звернувся з відповідними листами до США, ЄС, Китаю та Японії, і що "Росія висловила готовність допомогти з підписанням угод щодо отримання кредиту".

Надзвичайний і повноважний посол Росії в Україні Віктор Черномирдін, зокрема, повідомив, що виступаючи у Мюнхені, прем`єр Тимошенко сказала, що вона "звернулася до багатьох країн, у тому числі й до Росії, про виділення кредиту".

Також газета зазначає, що американський Держдепартамент повідомив, що вивчає прохання України про допомогу.

Нагадаємо, адміністрація президента Віктора Ющенка звинуватила прем`єра Тимошенко в здачі національних інтересів під час таємних переговорів з Росією про надання валютного кредиту.

Міністерство фінансів Росі повідомило, що офіційного звернення від України з приводу надання кредиту на 5 млрд. дол. не надходило.

Читайте також:
Черномирдін порадив Україні почекати з кредитом
Росія: офіційно Україна не просила про кредит
Кредитна історія Тимошенко опинилася в центрі скандалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: