МВС оголосило в розшук чотирьох людей у справі "Надра банку"

384 млн гривень збитків було завдано в результаті протиправних дій службовців комерційних структур.

Міністерство внутрішніх справ України встановило і оголосило в розшук чотирьох осіб, причетних до нанесення банку "Надра" і його вкладникам збитків на суму 384 млн. грн.

Збитків було завдано в результаті протиправних дій службовців комерційних структур. Водночас, перевіряються й інші епізоди можливої протиправної діяльності службовців банку під час кредитування юридичних і фізичних осіб.

Крім того, Міністерство внутрішніх справ на прохання Генеральної прокуратури виділило додаткові сили оперативних працівників до складу слідчо-оперативної групи, яка розслідує справу, пов'язану зі зловживанням службовим становищем посадовими особами банку "Надра".

Нагадаємо, за фактами привласнення службовцями двох комерційних структур коштів, одержаних ними в якості кредитів у ВАТ "Банк Надра", слідчим відділом прокуратури Києва розслідується кримінальна справа, порушена 12 серпня.

Банк "Надра" 13 жовтня порушив банківську таємницю і оприлюднив в Інтернеті списки 42 тисяч позичальників, що мають прострочену заборгованість. Корпоративні клієнти-боржники здивовані рішенням банку, оскільки в більшості своїй готові погашати кредити.

А юристи говорять, що клієнти можуть судитися з банком "Надра" через незаконне розкриття ним конфіденційної інформації.

Читайте також:

Банк "Надра" розсекретив прізвища 42 тисяч боржників

Банк "Надра" віддає депозити заставними машинами

Банк ''Надра" звинуватили в пограбуванні вкладників

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: