МВС: порушення у банківській сфері зросли (відео)

МВС відзначає збільшення кількості випадків зловживань у зв'язку із кризою в банківській сфері.

Як повідомив начальник департаменту з питань боротьби з економічною злочинністю МВС Леонід Скалозуб, у порівнянні з минулим роком кількість порушень і зловживань у банківській сфері зросла на 22%.

Скалозуб підкреслив необхідність вдосконалити контроль над діяльністю банків. На його думку, такий контроль повинен підсилити Нацбанк. Він також підкреслив, що фінансова криза також спричиняє збільшення кількості злочинів у кредитно-фінансовій сфері. Так, за його словами, у цій сфері цього року було виявлено 68 злочинних угруповань.

"Незважаючи на всі заходи зі стабілізації банківської системи, очевидно, що вжиті заходи ще не привели до бажаного результату", - сказав він.

Начальник департаменту повідомив, що виявлено понад 50 фактів хабарництва з боку банківських службовців за видачу кредитів. Крім того, за його словами, поширене проникнення в мережу банківських даних.

Говорячи про сферу небанківських фінансових установ, Скалозуб розповів, що в Україні зареєстровано більше 800 кредитних спілок. Він відзначив, що інтерес громадян до кредитних спілок останнім часом значно виріс.

За три останні місяці МВС встановило низку фінансових шахрайств за участі керівників кредитних спілок. У цілому ж за 2008 рік зареєстровано 338 таких злочинів.

ВідеоКредитні спілки обманюють людей?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: