Мєдвєдєв заявив про провал модернізації економіки Росії

За словами Мєдвєдєва, дане завдання в Росії не вирішувалося взагалі.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв заявив, що завдання переведення вітчизняної економіки на інноваційну основу провалилося.

За словами Мєдвєдєва, дане завдання в Росії не вирішувалося взагалі. "Ми її просто провалили, ми нічого не зробили в цьому напрямку, мабуть, тому що ми не займалися цим так активно, як повинні були б займатися. У нас були й інші проблеми, і інші лиха, на які ми звертали увагу", - відзначив російський президент на засіданні комісії з модернізації та технологічного розвитку економіки країни, що відбувається у місті Покров.

Мєдвєдєв додав, що необхідно зосередитися на практичних рішеннях. "Це повинні бути конкретні, якщо хочете, утилітарні й реалізовані рішення, з грошима. Якщо грошей немає, то вже моє завдання в тому, щоб ці гроші переділити або дати доручення уряду", - заявив президент.

Про намір створити комісію для обговорення модернізації російської економіки Дмитро Мєдвєдєв заявив в середині травня поточного року. Передбачається, що комісія буде координувати дії чиновників, експертів і підприємців, а також розробляти державну політику у сфері інноваційного розвитку. Робота з модернізації економіки, як припускає Мєдвєдєв, повинна вестися у конкретних областях: медицині, біотехнології, енергозбереженні та енергетиці.

До складу комісії входять, зокрема, президент Ощадбанку Герман Греф, міністр економічного розвитку Ельвіра Набіулліна, віце-прем'єр Сергій Іванов та інші відомі чиновники і бізнесмени.

Читайте також:

Економіка України вийшла з режиму вільного падіння

Економіка Росії впала більш ніж на 10%

Китай затвердив своє економічне домінування на саміті ШОС

МВФ попереджає про поглиблення кризи у майбутньому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: