Мєдвєдєв позитивно вплинув на біржі

Інформація про підтримку з боку Володимира Путіна кандидатури Дмитра Мєдвєдєва як кандидата в президенти спровокувала зростання фондових котирувань.

Перша новина з'явилася на стрічках інформагентств в 14.07 за московським часом (13.07 за київським). Індекс РТС до того моменту ледве вийшов "у плюс" з початку торгів і знаходився на рівні 2291 пункту. До 14.45 за московським часом він додав більше 1,2%, досягнувши історичного максимуму в 2317 пунктів.

Серед блакитних фішок більше за всіх подорожчав "Газпром" (+2.2% з початку торгів), ВТБ (1,25%) і "Лукойл" (1,19%). Десять хвилин опісля картина змінилася — замість зафіксованого тривідсоткового зростання котирувань акцій "Газпрому" значилося 1,62%, а "Лукойл", навпаки, з початку торгової сесії подорожчав на 1,64%.

Стратег "Ренесанс Капіталу" Ованес Оганісян згадує, що в день, коли Борис Єльцин оголосив наступником Володимира Путіна, російський фондовий ринок виріс на 20%. Сьогодні зростання до вечора може скласти близько 7%, а в лідерах зростання буде "Газпром", вважає він.

Як повідомляв iPlus, сьогодні президент Росії Володимир Путін оголосив про підтримку кандидатури Дмитра Мєдвєдєва на пост президента Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: