Мєдвєдєв про газ для України: жодних гарантій, будуть гроші – буде газ

Мєдвєдєв заявив, що хороші відносини з Януковичем не гарантують поставок газу в Україну, якщо Київ не буде вчасно платити.

Постачання газу в Україну будуть здійснюватися лише в тому випадку, якщо Київ буде оплачувати російські енергоносії.

Про це заявив президент РФ Дмитро Мєдвєдєв у Брюсселі на спільній прес-конференції з головою Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу.

Тему можливих перебоїв з поставками газу до Європи на прес-конференції підняли журналісти. Їх спробував заспокоїти європейський чиновник.

"Зовсім недавно президент України приїжджав до Брюсселя, і він також дав нам свої запевнення, що не буде негативних явищ в Україні з приводу поставок газу в Європейський союз. Ми сьогодні з точки зору гарантій це питання з президентом Мєдвєдєвим не обговорювали, але я очікую, що цього більше не буде ", - сказав Баррозу.

У свою чергу, Мєдвєдєв заявив: "будуть гроші - буде газ ". "Газ - це національне багатство Росії. Президент не може не реагувати, коли мова йде про газ. Так от - я теж недавно зустрічався з президентом Януковичем. І хотів би сказати, звичайно, що сьогодні наші відносини з Україною істотно відрізняються від того, що було ще деякий час назад. Але мова не може йти ні про які гарантії. Краща гарантія - це гроші, гроші, які платяться за поставлений газ. Тому будуть гроші - буде газ. Це абсолютно нормальний підхід ", - вважає президент РФ.

Нагадаємо, російський монополіст "Газпром" не бачить підстав для перегляду контрактів по постачаннях газу в Україну і Білорусь і впевнений, що Новий рік пройде без проблем з постачаннями палива.

У той же час українська влада впевнена, що контракти вдасться переписати. Інакше, у зв'язку зі справою з RosUkrEnergo, Україні загрожує газовий колапс.

Читайте також:

"Газпром" запропонував "Нафтогазу" для спільного підприємства астраханські родовища

Україна позичила 4 мільярди, щоб розрахуватися з "Газпромом"

Експерти: в Україні запаси газу та нафти більші, ніж в Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: