Мєдвєдєв: Україна нам нав'язала газових посередників

Президент Росії заявив, що газові посередники були нав'язані "Газпрому" Україною.


"Ми хочемо прозорих відносин і прямих відносин", заявив президент Росії Дмитро Мєдвєдєв в інтерв`ю болгарським ЗМІ напередодні відкриття Року Болгарії в Росії.

У відповідь на запитання: "Чи готова Росія прибрати посередників від газового договору, як Вам пропонував болгарський прем`єр?" Медведєв повідомив: "Що стосується посередників, то, якщо казати про російську сторону, нам ніякі посередники не потрібні. Нам були нав`язані колись посередники в Україні. Росія готова торгувати безпосередньо від імені основного постачальника газу, від компанії "Газпром".

“Зазвичай, в існуванні посередників, на жаль, зацікавлені країни-споживачі, - додав він. - Але я зараз не кажу про нашу ситуацію, природно, вона окрема, в ній треба розбиратися, але як принцип ще раз скажу: нам ніякі посередники не потрібні, якщо вони ламають схему відносин або ці посередники збільшують вартість газу для споживачів. Ми хочемо прозорих відносин і прямих відносин", - запевнив російський президент.

Як відомо, 19 січня Україна та Росія підписали угоди на постачання і транзит газу на 2009-2019 роки. За словами Путіна і Тимошенко, в газових відносинах України та Росії більше немає жодних посередників.

Читайте також:

Україна та Росія підписали "газовий мир" на 10 років

"Газпром" і "Нафтогаз" вивчають наслідки зупинки транзиту газу до Європи

Ціна на газ для промисловості зросте на 30%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: