На "13-ту зарплату" керівництву та рядовим працівникам "Укрзалізниці" виділили мільярд гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виплати здійснюватимуть у грудні.

До кінця цього року працівники державної "Укрзалізниці" отримають "13-ту зарплату" - винагорода за підсумками роботи підприємства за 2018 рік, у розмірі 50% посадового окладу станом на торішній грудень. На ці потреби правління компанії виділило 1 млрд грн.

Про це повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, передає пресслужба компанії.

"Незважаючи на низку зовнішніх та внутрішніх негативних факторів, "Укрзалізниця" віднайшла ресурси для виплати "13-ї зарплати". Таке рішення ухвалено правлінням товариства", - сказав Кравцов.

Він також пообіцяв, що наступного року компанія проведе суттєву оптимізацію адміністративного персоналу.

"Оптимізація штату стосуватиметься адміністративного персоналу, який неефективно виконує свої обов'язки або дублює функції. Кількість таких працівників у 20-му році зменшиться двічі", - уточнив Кравцов.

Нагадаємо, рік тому повідомлялося, що керівник "Укрзалізниці" Євген Кравцов мав оклад понад 500 тисяч гривень на місяць. А ще він міг отримувати щоквартальну та річну премії. Квартальна – в розмірі трьох окладів – півтора мільйона. Щорічна може складати 24 місячні оклади. Тобто понад 12 мільйонів.

Відповідно до електронної декларації, за увесь 2018 рік Кравцов (тоді ще був виконувачем обов'язків керівника "Укрзалізниці") отримав 9 млн 749 тис. грн зарплати. Тобто щомісяця в середньому - 812,4 тис. грн.

Відео Голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов відповів на запитання українців

Своє професійне свято сьогодні святкують залізничники. Тож цього дня ми вирішили зустрітись із головним залізничником України – головою правління "Укрзалізниці" Євгеном Кравцовим і поставити йому декілька запитань. На Центральний залізничний вокзал вирушив наш колега – Антон Пшеничний.   

Голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов відповів на запитання українців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції