На азійських фондових ринках різке падіння

Торги на фондовій біржі в Токіо почалися з нового помітного падіння.

Зниження котирувань аналітики пов`язують з погіршенням попиту на японські товари.

Індекс Nikkei, що відображає курси 225 провідних японських компаній, продовжує втрачати у вазі. Напередодні за підсумками дня він знизився на 3%, сьогодні ж падіння індексу прискорилося – за перші п`ятнадцять хвилин операцій на біржі Nikkei обвалився більш ніж на 2% і скотився до рівня близько 8 600 пунктів.

Вплив на японський фондовий ринок – найбільший в Азії і другий за величиною в світі – мала новина з-за океану. У Сполучених Штатах у вівторок біржі закрилися зниженням всіх основних індексів. Головний показник ділової активності в США Dow Jones, індекс широкого ринку Standard & Poor`s 500 і високотехнологічний NASDAQ – всі вони впали на два з невеликим відсотка. Турбують інвесторів в Токіо і тенденції щодо спаду споживчого попиту у США – на найважливішому ринку збуту основних японських товарів.

Тим часом, ситуація на світових фінансових ринках ускладнилася новим падінням цін на нафту, які сьогодні досягли рекордно низької відмітки за останні 19 місяців. Ціна бареля у Лондоні склала 55,7 долара.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: