До банди входило четверо чоловіків.

У Чернівецькій області викрили масштабну схему відмивання коштів.

Про це повідомляє СБУ.

Організована група налагодила через фіктивні фірми механізм легалізації доходів. Для виведення грошей у "тінь" вони на замовлення підприємств проводили безтоварні фінансово-господарські операції з формуванням фіктивного податкового кредиту.

На прибутки від оборудок вони купували машини та вартісну нерухомість, в т.ч. земельні ділянки в Києві.

Щомісячний розмір оборудок перевищував 20 млн гривень.

Під час обшуків у ділків виявили 760 тис. гривень, майже 110 тис. доларів та 11 тис. євро, а також понад 40 печаток і штампів різних підприємств, банківські картки, чекові книжки, оргтехніку та документацію.

Нагадаємо, податківці викрили великий конвертцентр із "відмивання" понад 250 мільйонів гривень. У Києві виявили конвертаційний центр, через який "відмили" понад 250 млн грн. Великі підприємства перераховували кошти нібито за товари та послуги на рахунки фіктивних фірм. Ці гроші знімали готівкою через банки та банкомати, 88-90% готівкою віддавали топ-менеджерам великих підприємств, а собі залишали 10-12% - як винагороду. 

Справу розслідують у рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 205 та ч. 2 ст. 28 КК України. Вже встановили групу осіб, які причетні до незаконної конвертації грошей. Замовниками їхніх послуг були компанії зі столиці, Київської, Дніпропетровської та Харківської областей. 

Залиште свій коментар