На час карантину банки скоротили час прийому клієнтів та закрили частину відділень. Графіки роботи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Карантинні заходи в Україні діятимуть щонайменше до 3 квітня.

У зв'язку з карантинними заходами задля запобігання поширенню нового коронавірусу COVID-19 українські банки працюють, але в обмеженому режимі - скоротили години прийому клієнтів, обмежили кількість людей, які можуть перебувати одночасно в приміщенні, запровадили санітарні години, а також тимчасово призупинили роботу деяких відділень.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"ПриватБанк" упровадив санітарну годину в своїх відділеннях і рекомендує клієнтам очікувати своєї черги на вулиці. Також обмежив продаж готівкової валюти - все перевів в онлайн, продовжить термін дії карток для виплат на період карантину (щоб клієнти не йшли до банку). Банк констатує, що за перший карантинний тиждень його клієнти почали частіше на 37% оплачувати покупки картками та електронними гаманцями (порівняно з аналогічним періодом минулого року). Люди найчастіше розраховуються в супермаркетах, продуктових магазинах, аптеках та крамницях товарів для здоров'я. Водночас зняття готівки в банкоматах перебуває на середньодобовому рівні - вдвічі нижчому, ніж, наприклад, у передноворічний період.

"Райффайзен Банк Аваль" запровадив обслуговування за попереднім записом.

"Креді Агріколь Банк" повідомив про тимчасове закриття 17 відділень зі 150. Решта працюють лише в будні від 9:00 до 17:00 з перервою на санітарну годину.

"Ощадбанк" приймає клієнтів лише в будні до 16:00 (запровадили перерви), "Правекс Банк" і "Глобус Банк" - від 10:00 до 16:00, а "ОТП Банк" - від 9:00 до 17:00.

Банк "Південний" тимчасово призупинив роботу 22 із 98 відділень і скоротив робочий день (працює від 10:00 до 16:30) з трьома санітарними годинами. Додатково банк скасував роботу у вихідні й обмежив максимальну кількість клієнтів у відділеннях п'ятьма.

"Укрсиббанк" скоротив графік роботи - працює від 10:00 до 16:00, упровадив сангодину й обмежив допустиму кількість клієнтів у відділенні п'ятьма людьми.

Відділення "ТАСкомбанку" працюватимуть лише у будні від 10:00 до 16:00, у них можуть перебувати до п'яти клієнтів.

"Кредобанк" скоротив години роботи - від 10:00 до 16:30, передбачив дві перерви на дезінфекцію і обмеження на кількість осіб у відділенні.

"Ідея Банк" і "Укрексімбанк" упровадили додаткові сангодини й попереджають про можливе обмеження на кількість осіб у відділеннях банку.

"ПУМБ" призупинив оформлення кредитів готівкою і кредитних карток, упровадив три додаткові перерви на сангодину й рекомендує клієнтам дотримуватися дистанції в 1 м, очікувати своєї черги на вулиці.

"Альфа-Банк" тимчасово призупинив роботу 45 відділень із 257.

Банки рекомендують своїм клієнтам користуватися онлайнбанкінгом та уникати операцій з готівкою.

Відео Столичні пенсіонери штурмують відділення "Ощадбанку" під час карантину

Попри заяву Уряду, що за несвоєчасну сплату комунальних послуг у період карантину, пільги та субсидії все одно збережуться, а пеню не нараховуватимуть, пенсіонери взяли банк штурмом. Комуналку платять до 20 числа, і за звичкою пенсіонери таки пішли до банків. Платити онлайн, кажуть, не вміють.  

Столичні пенсіонери штурмують відділення "Ощадбанку" під час карантину

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. На наступний день стало відомо про ще сім нових випадків зараження коронавірусом - один із них у Київській області, а інші у Чернівецькій. За день до того на Буковині померла жінка, яка чекала результатів аналізів на COVID-19. Уже після її смерті діагноз підтвердився, таким чином кількість померлих в Україні від коронавірусу зросла до 2 осіб.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції