Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донеччині "накрили" міжрегіональний конвертцентр з обігом у 300 мільйонів гривень

Офісні приміщення "конверту" знаходилися в Києві і Слов'янську.

У середу, 9 листопада, у Донецькій області ліквідовано міжрегіональний конвертаційний центр з обігом 300 мільйонів гривень.

Про це повідомляє ГПУ.

До складу "конверту" входили троє активних учасників, а також ряд їх спільників, на яких були зареєстровані фіктивні підприємства.

Офісні приміщення центру знаходилися в Києві і Слов'янську Донецької області.

Зловмисники працювали з підприємствам реального сектору економіки, зареєстрованим в Донецькій, Київській, Кіровоградській, Полтавській та інших областях.

"Конверт" надавав послуги з мінімізації податкових платежів за розробленою схемою.

Після покупки у приватних осіб сільськогосподарської продукції, вирощеної в районі АТО і придбаної за готівку, вказані підприємства зверталися до фіктивних фірм, від яких отримували відповідне документальне оформлення та, таким чином, легалізовували свою продукцію, яку надалі продавали зернотрейдерам.

Через рахунки фіктивних підприємств здійснювалася конвертація коштів у готівку.

У результаті обшуків виявлено та вилучено 260 тон сільгосппродукції на 1,2 мільйона гривень, 15 печаток фіктивних підприємств, комп'ютерну техніку та чорнові записи.

Наразі накладено арешт на рахунки, розслідування триває.

Нагадаємо, в Одесі ліквідували організований росіянкою конвертцентр з мільйонним обігомПравоохоронці встановили, що "конверт" діяв під виглядом легальної комерційної структури. Клієнтами "конверту" була низка компаній з різних галузей економіки. Організатори надавали замовникам послуги з переведення коштів у готівку через проведення безтоварних фіноперацій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції