На Донеччині податкова створила 39 груп для пошуку зарплат "в конвертах"

Податкова міліція з початку року виявила 237 фактів виплати заробітної плати в "конвертах", тобто, без обов'язкових податкових відрахувань. За цими фактами було порушено 8 кримінальних справ.

У Державній податковій адміністрації в Донецькій області з метою проведення додаткових заходів, спрямованих на виявлення і припинення фактів виплат заробітної плати "в конвертах", на сьогодні створено 39 робочих груп, до складу яких увійшли 198 співробітників територіальних підрозділів податкової служби.

Податкова міліція регіону з початку року вже виявила 237 фактів виплати заробітної плати в "конвертах", тобто, без обов'язкових податкових відрахувань. За цими фактами було порушено 8 кримінальних справ, у тому числі 7 - за ознаками ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків). В результаті виявлення порушень до бюджету було донараховано 793,3 тис. грн, стягнуто 704,3 тис. грн.

Крім того, співробітники податкової міліції Донецької області в ході перевірок суб'єктів підприємницької діяльності зібрали матеріали по 57 фактам грубого порушення законодавства України про працю (ст. 172 УК України), які спрямовані для ухвалення рішення в прокуратуру. Нині по 11 фактам вже порушені кримінальні справи.

Зокрема, порушена кримінальна справа відносно директора ТОВ в одному з міст Донецької області, яке впродовж року приховувало трудові взаємини з двома найнятими робітниками. Йому і іншим подібним порушникам трудового законодавства погрожує покарання у вигляді виправних робіт строком до 5 років, відмітили в податковій міліції.

Як повідомлялося, заборгованість по заробітній платі в Україні станом на 1 травня склала 1,7 млрд грн.

Про це заявив генеральний прокурор Олександр Медведько.

В зв'язку з цим порушено 861 кримінальну справу, а 574 з них скеровано до суду. За актами прокурорського реагування відшкодовано 570 млн грн заборгованості по заробітній плати.

Читайте також:

Податкова заявила про перевиконання плану за півроку

Заборгованість по зарплаті в Україні сягнула 1,7 мільярда

Кількість безробітних в Україні скоротилася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: