На Донеччині стрімко подорожчали гречка, цукор і молоко

На Донеччині гречка вже по 21 грн 40 коп., цукор - 9, 38 грн, молоко - 7, 30 грн за літр. Зате подешевшала яловичина.

На Донеччині подорожчали гречка, молоко, цукор, бензин. Зокрема у Маріуполі за тиждень кілограм крупи на міських ринках став дорожчим на 3 грн 40 коп і сьогодні середня ціна вже досягає 21 грн 40 коп.

Про це повідомила начальник відділу торгівлі департаменту економіки маріупольського міської ради Тетяна Шестопалова.

Чергове подорожчання фахівці пояснюють тим, що дешевий асортимент споживачі розібрали, а новий товар постачальники завозять за вищими цінами.

"Китайська гречка на ринки Маріуполя поки не надходила. Раніше повідомлялося, що імпортна крупа з'явиться у продажу в першому кварталі поточного року, але поки у нас немає інформації про те, коли саме китайська гречка надійде на ринки Маріуполя", - зазначила фахівець відділу торгівлі.

Подорожчав на цьому тижні і цукор. Ціна за кілограм виросла на 2,5% з 9,15 до 9, 38 грн через збільшення оптових цін.

"Стрімко дорожчає в Маріуполі і молоко. Вартість літра зросла з 6 гривень до 7, 30 грн. Найімовірніше це сезонне подорожчання, пов'язане з періодом отелення, внаслідок чого зменшилися надої. На вартість молока вплинули транспортні витрати через подорожчання бензину", - розповіла Тетяна Шестопалова.

Впевнено продовжують рости і ціни на маріупольських автозаправках. За тиждень бензин марки на А - 92 у середньому подорожчав з 9,47 грн до 9,55 грн, марки А -95 з 9,77 грн до 9,84 грн. Вартість дизельного паливо зросла на 10 коп. з 9,22 грн до 9, 32 грн.

"Без змін залишається поки ціна на скраплений газ. Як і минулого тижня вона становить 5,37 грн. Зате ціни на стиснений газ, яким заправляють, як правило, громадський транспорт, різко пішли вгору. Ціна піднялася з 4,43 грн до 4,87 грн", - зазначила Тетяна Шестопалова.

Але є і хороша новина, в Маріуполі відзначено зниження цін на яловичину. М'ясо подешевшало на 4 грн за кілограм і сьогодні середня ціна складає 46 грн.

До речі, голова Ради Національного банку Петро Порошенко нещодавно заявив, що зростання цін на продовольчі товари відбувається тому, що в країнах, які розвиваються, насамперед у Китаї і Індії, де проживає понад 2,5 млрд населення, різко зріс рівень життя.

Читайте також:

У Донецьку почали продавати гречку по 46 гривень

Регіонали звинуватили опозицію в подорожчанні продуктів

Азаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: