На Фарнборо Україна представить реактивний літак нового покоління

ДП "Антонов" має намір провести переговори з представниками авіаційної промисловості і эксплуатантов авіатехніки різних країн для просування продукції і послуг Ан на міжнародний ринок.

Виготовлений на ДП "Антонов" регіональний реактивний літак нового покоління Ан-158 бере участь в міжнародній аерокосмічній виставці Фарнборо-2010 в Лондоні.

Рівень комфорту пасажирської кабіни Ан-158 відповідає найсучаснішим магістральним літакам, і може базуватися на широкій мережі аеродромів.

"Ми представляємо високотехнологічний конкурентоздатний продукт, що відповідає усім сучасним вимогам і нормам безпеки і екологічності, а також побажанням його потенційних замовників", - сказав президент - генеральний конструктор підприємства Дмитро Ківа.

При цьому він відмітив, що гарантія цього - поєднання технологічних досягнень провідних авіаційних підприємств світу, що беруть участь в програмі Ан-158, з багатим досвідом "Антонов" в створенні регіональних літаків.

У Мінпромполітики відмітили, що, беручи участь у виставці Фарнборо-2010, "Антонов" має намір провести переговори з представниками авіаційної промисловості і эксплуатантов авіатехніки різних країн для просування продукції і послуг Ан на міжнародний ринок.

В той же час, підприємство планує підписати ряд угод.

Нагадаємо, що 28 квітня 2010, уперше піднявшись в небо, Ан-158 почав програму льотних випробувань. Зараз виконано більше 30 польотів загальною тривалістю понад 70 годин, в ході яких перевірена стійкість, маневреність літака, а також його льотно-технічні характеристики.

Завершити програму сертифікаційних випробувань і отримати сертифікат зразка планується до кінця поточного року. Зараз на Серійному заводі "Антонов" в Києві ведуться роботи по запуску літака у виробництво в кооперації з партнерами з РФ і інших країн.

Як повідомлялося, авіашоу в британському місті Фарнборо відкрилося учора, 19 липня. Серед головних подій авіасалона - боротьба аерокосмічних гігантів Airbus і Boeing за ринки, і своє місце у сфері цивільної авіації.

Читайте також:

Airbus і Boeing повідомили про перші контракти на Фарнборо

Відкрився міжнародний авіасалон у Фарнборо

Росія збільшила держпрограму озброєнь в півтора рази

ВідеоНа Фарнборо Україна представить реактивний літак нового покоління

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: