На касах Київського метрополітену встановили банківські термінали

Дата публікації
Перегляди
1173
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На касах Київського метрополітену встановили банківські термінали

Фото: УНІАН

Період тестування та налаштування триватиме два тижні.

На касах Київського метрополітену відтепер можна розрахуватися банківською карткою – там установили термінали. Пасажири можуть безготівково придбати та поповнити картку метро або проїзний квиток. Оплату за жетони через термінали не проводитимуть – бо їх виводять з обігу.

Період технічного налаштування триватиме від 13 до 24 листопада, після чого проект перейде в режим повноцінного функціонування. Про це повідомили в прес-службі метрополітену.

"Розширення можливостей зручної оплати проїзду разом з надійними партнерами - важливий напрямок розвитку якості послуги для нашого пасажира. Нагадаю, що київський метрополітен став п'ятим у світі, де можна розрахуватися банківською карткою безпосередньо на турнікеті. За час проекту уже опрацьовано 40 мільйонів платежів", - зазначив керівник столичної підземки Віктор Брагінський.

Платіть як зручно - у касах метрополітену встановили банківські термінали *** Столична підземка у партнерстві з Укрсиббанком запустила в роботу банківські термінали у касах станцій. Тепер пасажири зможуть придбати та поповнити картку метро або проїзний квиток без використання готівки. Період технічного налаштування триватиме з 13 до 24 листопада, після чого проект перейде в режим повноцінного функціонування. Варто додати, що оскільки жетон виводиться з обігу, через термінали цей засіб оплати не реалізовуватиметься. Також допрацьовується функція запису MetroPass. Наразі вона доступна на станції “Кловська”. “Розширення можливостей зручної оплати проїзду разом з надійними партнерами - важливий напрямок розвитку якості послуги для нашого пасажира. Нагадаю, що київський метрополітен став 5-м у світі, де можна розрахуватися банківською карткою безпосередньо на турнікеті. За час проекту уже опрацьовано 40 мільйонів платежів”, - повідомив керівник столичної підземки Віктор Брагінський. «Київський метрополітен – це головна магістраль столиці. Щодня мешканці Києва, гості міста та туристи швидко та зручно досягають своєї мети - добираються до місця призначення. UKRSIBBANK – як банк позитивних змін радий допомогти зробити поїздку в метро ще більш успішною та простою. Адже оплата банківською карткою це завжди швидко, зручно та безпечно», - зазначила Яніна Ольховська, начальник Служби бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Нагадаємо, що київським метрополітеном щодня користується 1,5 мільйона пасажирів. За об’ємом перевезень він входить у топ-25 світових підземок.

Опубліковано КП "Київський метрополітен" Вівторок, 13 листопад 2018 р.

Нагадаємо, Київським метрополітеном щодня користується 1,5 мільйона пасажирів. За обсягом перевезень він входить у топ-25 світових підземок.

Як живе київське метро вночі

Як живе київське метро вночі

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1173
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація