Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Незаконне виробництво розташували на глибині п'яти поверхів.

На Київщині виявили нелегальний спиртзавод. Його розташували в селі Малі Єрчики Сквирського району під землею під фермою з вівцями – для маскування.

Виробництво розмістили на глибині до п'яти поверхів. Про це зазначили в державному "Укрспирті". Експерти цього підприємства, а також співробітники податкової міліції та прокуратури припинили діяльність цього спиртзаводу.

"Обладнання підземного заводу пристосоване для перероблення контрафактного закордонного технічного спирту в питний. У приміщеннях присутній характерний запах рідини, подібний до запаху автомобільних омивачів. Рідина віддана на експертизу. На думку фахівців, навіть на такому устаткуванні неможливо досягнути повного очищення денатурованого спирту. Що за субстанція пропонувалася кінцевому споживачеві - невідомо. Слідство має з'ясувати походження обладнання та власників "виробництва", - зазначили в "Укрспирті".

Правоохоронці вилучили 15 тис. літрів виготовленого на цьому заводі фальсифікату та обладнання загальною орієнтовною вартістю 6,4 млн грн.

Обладнання дозволяє "перегнати" від 7 до 15 тонн спирту на добу. Це від 14 до 30 тис. умовних пляшок горілки.

Уже відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, виготовлених з неякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей) Кримінального кодексу України.

Для довідки: Україна споживає понад 3,5 млн декалітрів імпортованого денатурованого спирту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції