На кожному киянинові висить борг у 430 доларів

Столична влада набрала кредитів уже на 1,2 млрд доларів, і продовжує позичати гроші. Щоб розрахуватися, знадобиться багато років.

З 2004 року мерія Києва накопичила величезний борг приблизно у 1,2 мільярда доларів. При цьому міська влада продовжує брати нові кредити.

"Сьогодні ми маємо консолідований борг у розмірі приблизно 1,2 мільярда доларів. Він накопичувався з 2004-го", - сказав голова міськадміністрації Олександр Попов.

Якщо цю суму розділити на кількість зареєстрованих мешканців столиці, виходить майже по 430 доларів на кожного, включаючи немовлят.

Розрахуватися, за прогнозами експертів, буде непросто. Навіть якщо борги не нарощувати, а тільки гасити, на що в цьому році спрямують 1 мільярд гривень, то знадобиться майже 9 років. При цьому столиця постійно залучає кредитні кошти, оскільки на все, що замислили зробити в місті, одних бюджетних грошей не вистачить.

Так, лише на програму реформування ЖКГ цього року хочуть витратити один мільярд доларів, а це половина всього бюджету Києва. Також мерія позичає кошти на розвиток транспорту, медицини та інших галузей життєзабезпечення столиці.

Читайте також:

За чотири роки Україна повинна виплатити 30 мільярдів доларів боргів

Черновецький вперше за 2 роки з'явився на сесії Київради

Київські чиновники витратили на службові авто 5,5 млн

Бюджет Києва збільшать на 1,25 мільярда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: