На Луганщині спростували інформацію про нестачу хліба

У Свердловську визнали, що центральний постачальник хліба - Свердловський хлібозавод - через брак борошна зупинився, проте хліб надходить з інших комбінатів.

 У міськвиконкомі Свердловська Луганської області спростовують інформацію ЗМІ про те, що місто залишилося без хліба.

"На сьогодні від магазинів жодної заявки про те, що немає хліба, до нас не надійшло", - повідомила корреспонденту начальник відділу торгівлі та побутового обслуговування населення і захисту прав споживачів Сведловського міськвиконкому Раїса Сигаєва.

Нагадаємо, раніше "Трудовий Рух "Солідарність" повідомляв, що у містах Луганської області через відсутність борошна зупинилися хлібозаводи. Заводський хліб перестав надходити у продаж, а населення запанікувало.

Сигаєва підтвердила, що центральний постачальник хліба - Свердловський хлібозавод - через брак борошна зупинився 5 березня. За її словами, добова потреба міста – 22 тонни хлібобулочних виробів, з них хлібозавод випікав 12 тонн. Решту 10 тонн місту поставляли перш за все Ліхачовський хлібокомбінат (Харківська область), "Агротон" (Луганська область) та ще ряд приватних підприємств. На сьогодні вони збільшили поставки хлібобулочних виробів місту.

Як повідомили у облдержадміністрації, губернатор Луганщини особисто з’ясовує обставини зупинки Свердловського хлібокомбінату та взяв під особистий контроль ситуацію із забезпечення борошном усіх хлібокомбінатів області.

Читайте також:

На сході України стотисячні міста залишились без хліба

Слідом за гречкою з полиць може зникнути хліб та інші продукти

Порошенко пояснив, куди поділися гречка та борошно

Азаров: скрізь є дешеве борошно, населення ментально відстало

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: