Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Луганщині вилучили незаконно видобуте вугілля вартістю понад 5 мільйонів гривень

Нині триває слідство.

У Луганській області співробітники податкової міліції Державної фіскальної служби України вилучили та повернули державі незаконно видобуте вугілля на суму понад 5 мільйонів гриень.

Про це повідомили у прес-центрі Операції об’єднаних сил.

"1,8 тисяч тонн вугілля вартістю понад 5 мільйонів гривень було вилучено у правопорушників та арештоване в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом незаконного видобування невстановленими особами корисних копалин загальнодержавного значення на території Мирнодолинської селищної ради Попаснянського району та Лисичанської міської ради Луганської області", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі вилучене вугілля передане Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Досудове слідство триває.

Незаконно добуте вугілля на суму понад 5 мільйонів гривень повернуто державі #ООС #операція_ОС_ДФСУ Співробітниками...

Опубликовано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Суббота, 29 сентября 2018 г.

Нагадаємо, раніше Туреччина розпочала власне розслідування закупівлі місцевими фірмами антрациту із непідконтрольних українських територій.

Наприкінці 2017 року стало відомо, що Росія почала експорт незаконно видобутого на Донбасі вугілля транзитом через територію України до Польщі. За цією схемою з території Росії до Польщі було поставлено 45 вагонів, а це понад 3 тисячі тонн антрациту. Відправлення відбувається зі станції Несветай (місто Новошахтинськ, РФ), звідки вагони потрапляють на прикордонну станцію Соловей (Білгородська обл., РФ) та їдуть в Україну через станцію Тополі (Харківська обл.). А звідти вже на Польщу через прикордонний перехід Ізов-Хрубешов. Звідти воно вже транспортується до інших країн ЄС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції