На мітинг проти Податкового кодексу до Києва підпільно з'їжджаються підприємці

Підприємці, розуміючи, що автобуси вранці зупинить ДАІ, уже майже добу пробираються до Києва "партизанськими стежками".

Через запланований Радою на 16 листопада розгляд проекту Податкового кодексу в другому читанні до Києва з усіх областей України уже від ранку 14 листопада з'їжджаються невдоволені цим проектом. За прогнозами організаторів пікетів, перед Верховною радою збереться близько 50 тисяч підприємців.

Через наближеність до столиці, підприємці Чернігова відмовилися їхати до Києва автобусами. Також вони вирішили не ризикувати конфліктами з ДАІ і тим, що їхні автобуси зупинять і пропустять. Тому учасники мітингу пробираються до Києва "партизанськими стежками".

"Всі перевізники попереджені, що їх можуть зупинити і не впустити до столиці. Тому наші люди з 23 вересня на маршрутках і електричках "партизанськими стежками" пробираються до Києва", - розповіла голова організації Чернігівська профспілка підприємців Олена Варнакова.

На минулий мітинг проти прийняття Податкового кодексу, який проходив 21 жовтня, до столиці з Чернігова приїхало близько 800 людей. "Зараз нам буде сором і ганьба, якщо привеземо до Києва менше 2 тисяч підприємців", - заявила Варнакова.

Нагадаємо, що напередодні в різних кінцях Чернігова організатори руху провели чотири збори з торговими центрами і з двома найбільшими ринку. У результаті, було прийнято рішення, що 16 листопада всі ці об'єкти і ще багато інших точно будуть закриті.

Підприємці не вийдуть на свої робочі місця, а вирушать до Києва. Ті, хто не може поїхати до столиці - залишаться мітингувати в Чернігові під облдержадміністрацією.

"Народ вимагає звільнити їх від роботи на всі три дні, поки буде розглядатися новий Податковий кодекс, я ж не знаю, чи зможемо ми їх утримати на всі три дні, але на один день - точно!", - Резюмує Варнакова.

Учасники акції протесту заявили, що їхні вимоги на сьогоднішній день змінилися. Якщо раніше вони сподівалися на можливість компромісу при прийнятті Кодексу, то тепер розуміють, що влада всі пропозиції бізнесу відкидає.

Тому учасники протесту вимагають відкласти прийняття цього варіанту Податкового кодексу до того часу, поки не буде розроблений новий його варіант, але вже за участю підприємців.

Читайте також:

Українські підприємці просять політичного притулку в Гондурасу

Податковий кодекс почне діяти з 1 січня

Податковий кодекс знищить близько мільйона дрібних підприємців

Азаров пообіцяв Податковий кодекс на початку листопада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: