На недобудови виділили 1 млрд. грн.

Кабінет міністрів і Нацбанк виділить 1 млрд. грн. для фінансування недобудованих об'єктів.

Кабінет міністрів спільно з Нацбанком вирішив виділити 1 млрд. грн. для добудови незавершених об’єктів. Про це повідомила Юлія Тимошенко під час засідання ради з питань мінімізації впливу фінансової кризи на будівництво.

Кошти виділять державній іпотечній установі.

Тимошенко звернулася до Національного банку з проханням надати рефінансування державним банкам "Укрексімбанк" та Ощадний банк і надати їм по 1 млрд. грн. для добудови незавершених об'єктів. Тимошенко наголосила, що ці кредити будуть отримувати безпосередньо покупці і, лише в крайньому випадку, будівельні організації.

Прем'єр-міністр повідомила, що буде створено реєстр недобудованого житла. Також буде порахована та мінімізована вартість 1 кв. м житла.

За її словами, Верховна рада розгляне питання "приведення до адекватності цін на матеріали, які використовуються будівельниками".

Раніше Тимошенко повідомляла, що є можливість виділити 37 млрд. грн. кредитних ресурсів під державні гарантії на потреби будівництва. За її словами, комерційні банки сьогодні не в змозі залучити такі значні фінансові ресурси на зовнішніх ринках, однак, під держгарантії це можливо зробити.

22 січня у Міністерстві регіонального розвитку та будівництва заявили, що для завершення недобудов треба 10 млрд. грн. органами виконавчої влади склали перелік об'єктів незавершеного житлового будівництва з визначенням ступеня їхньої будівельної готовності.

Василь Куйбіда заявив, що міністерство у першу чергу розглядає ті об’єкти, в які було вкладено кошти громадян.


Читайте також:
Для завершення недобудов з бюджету треба виділити 10 млрд. грн.
Уряд виділить 37 мільярдів на потреби будівництва
Будівництво Московської площі і метро на Троєщину знову відкладається

ВідеоНа недобудови виділили 1 млрд. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: