На "Олімпійський" витратять ще 300 мільйонів

Згідно з розпорядженням уряду, загальна вартість робіт складе 322 мільйони гривень. Зокрема, вартість будівельно-монтажних робіт складе 213,5 мільйонів гривень.

Кабінет міністрів затвердив титул на виконання проектних робіт для будівництва та облаштування функціональних зон і схем планування пішохідно-транспортних шляхів із розміщення автостоянок та об'єктів громадського обслуговування на прилеглих до НСК "Олімпійський" територіях.

Згідно з розпорядженням Кабміну, загальна вартість робіт складе 322 млн. гривень.

Зокрема, вартість будівельно-монтажних робіт складе 213,5 млн. гривень.

При цьому вартість проектних робіт складе 18 326 625 гривень, з яких вартість розробки проекту складе 6 833 688 гривень, вартість робочої документації - 11 492 937 тис. гривень.

Вартість робіт з проведення державної експертизи -216 тис. гривень. Будівельні роботи планується почати в 2011 році, завершити - в 2012 році. Площа об'єкту складе близько 60 тис. кв. м.

Як відомо, однією з основних вимог УЄФА для проведення на НСК "Олімпійський" фінальної частини Євро-2012 є облаштування біля стадіону так званої зони гостинності.

Це ділянка розміром до 45 тис. кв. м, на якій УЄФА встановить павільйон, де під час чемпіонату будуть спілкуватися, і проводити час майже 13 тис. гостей і членів клубу УЄФА.

Нагадаємо, 21 жовтня 2010 року наказом Національного агентства з підготовки та проведення в Україні Євро-2012 був звільнений з посади генеральний директор Державного підприємства НСК "Олімпійський"  Жітесс Аркіссандаш за угодою сторін.

А виконуючим обов'язки генерального директора ДП НСК "Олімпійський" призначений Володимир Якович Барковський.

Читайте також:

НСК "Олімпійський" відкриють на День незалежності

На "Олімпійський" витратять у два рази більше від початкової вартості

НСК "Олімпійський" потрапить у Книгу рекордів Гіннеса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: