На підтримку армії українці вже назбирали понад 133 мільйони гривень

Дата публікації
Перегляди
5148
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На підтримку армії українці вже назбирали понад 133 мільйони гривень

На закупівлю бронежилетів та іншого необхідного забезпечення армії, а також медзабезпечення українці перерахували понад 133 млн грн / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

У середньому кожен громадянин держави переказав на підтримку війська близько трьох гривень.

На підтримку української армії громадяни та підприємства на рахунки Міноборони станом на 23 червня перерахували 133,1 млн грн.

У перерахунку виходить, що на кожного громадянина України в середньому припадає близько 3 грн відправлених коштів. Звісно, ця сума на кожну людина умовна, адже дехто перераховує набагато більші суми, а дехто взагалі нічого.

Зі 133,1 млн грн 125,2 млн – грошові перекази на матеріально-технічне, а решта – на медичне забезпечення Збройних сил України, уточняє прес-служба Кабміну.

За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер "565" на підтримку армії перераховано майже 32 млн грн (усі – на матеріально-технічне забезпечення).

Нагадаємо, 20 червня виник скандал щодо використання коштів на армію. В.о. міністра оборони Михайло Коваль звинуватив Антимонопольний комітет у тому, що він затримує проведення тендера на закупівлю військовослужбовцям 28 тис. бронежилетів класу "Корсар" (четвертого ступеня захисту). В АМКУ ці звинувачення відкинули і вимагають публічних спростувань та вибачень.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5148
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація